Ceny paliw

Ceny paliw

Dzisiaj jest: 27.07.2017r. Życzymy miłego dnia.
  • top1
  • top2

Zapraszamy na nasze stacje paliw.

CORRECT Sp. j. / O firmie


 

Firma "CORRECT" powstała w 1991 roku jako spółka cywilna dwóch wspólników, którymi są Grzegorz Deckert oraz Stefan Soroka. Od samego początku firma zajmowała się obrotem hurtowym paliwami silnikowymi oraz sprzedażą paliw i produktów naftowych na dzierżawionych obiektach.

W roku 1996 zakupiła na własność stację paliw w Karlinie, którą w 1997 r. poddała gruntowej przebudowie i wprowadziła do sieci stacji patronackich Rafinerii Gdańskiej (obecnie LOTOS OPTIMA). W roku 2000 zakupiła kolejną nieruchomość, w Koszalinie, na której wybudowała od podstaw nowoczesną stację paliw, z pełnym zakresem świadczonych usług. Stacja paliw w Koszalinie została w roku 2003 włączona do sieci stacji franchisingowych PKN ORLEN (obecnie LOTOS PREMIUM), zajmując czołowe miejsca w rankingu wolumenu sprzedaży i standardu obsługi klienta.

W roku 2001 na mocy prawa, spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną zachowując dotychczasowe prawa i obowiązki oraz dotychczasową strukturę własnościową.

Spółka zatrudnia 36 pracowników, z czego znaczną część stanowią osoby z wyższym wykształceniem. W dziale sprzedaży zatrudnieni są pracownicy o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu zawodowym.

Spółka obsługuje około 150 podmiotów gospodarczych z naszego terenu. Plany rozwojowe firmy są ukierunkowane na rozwój sprzedaży detalicznej poprzez budowę sieci stacji własnych w barwach znanych koncernów paliwowych.

W zakresie sprzedaży hurtowej Spółka skupia się na podnoszeniu jakości świadczonych usług, między innymi poprzez wymianę sprzętu transportowego na nowy i nowoczesny uznanych producentów, spełniających wszelkie wymagania UE, takich jak np: podwozia marki Volvo, cysterny firmy Stokota.

W sprzedaży hurtowej oferujemy produkty najwyższej jakości producentów: LOTOS PALIWA - Gdańsk, PKN ORLEN - Płock, SHELL Polska - Warszawa.

 

Zapraszamy do współpracy

 

 

Audiobook miesiąca

"Wyspa skarbów"

Robert Louis Stevenson

 

 

Wiadomości on-line

Zapisz się do naszego serwisu. Otrzymasz oferty promocyjne, audiobooki oraz wiadomości branżowe.